| AbigailCiobotaru a întrebat:

Nu stiu ce se intampla ca de fiecare data cand dau click pe ceva de pe youtube imi apare si o fereastra goala "fara titlu" si e foarte enervant. Cum as putea scapa de ea?

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Buna ziua,

Problema dvs. ar trebui sa fie rexolvata o data ce ve-ti dezinstala programele browser din pc (exceptand Internet Explore),
100%

Dupa aceasta operatiune problema dvs ar trebui sa se rezolve.
Cel putin asa s-a manifestat la mine rezolvarea sa.

P.S: Dupa dezinstalarea programelor trebuie sa dati restart la PC, dupa sa instalati noul program browser dorit.

Sper ca v-am ajutat prin raspunsul meu, bineanteles asta in urma informatiilor prezentate de dvs.
Va doresc o zi frumoasa!