| Anonima975 a întrebat:

Când trimit ceva pe google classroom vad toți din grup sau doar profesorul? Cum fac sa ii trimit un material profesorului fără sa vadă și ceilalți? Îmi explicați va rog un pic cum sta treaba cu aplicația asta ca ii prima data când o folosesc și nu prea m-am obișnuit cu ea. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimul2700 a răspuns:

Intra pe materialul trimis de profesor. Dacă in josul telefonului/ PC unui apare "adăugați un comentariu privat" înseamnă ca vede doar el, dacă nu, înseamnă ca trimiți și văd și ceilalți colegi. Totul depinde de profesor, cum a încărcat materialul

1 răspuns: