| energia a întrebat:

Cand vreau sa ma conectez pe contul de gmail, parola imi este deja înregistrata in laptop in acea casuta unde zice "introduceti parola".
Cum as putea sa fac in asa fel incat sa pun eu parola de fiecare data?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Apare undeva daca vrei sa ti se retina parola. Bifeaza NU. Dar sa nu cumva sa o uiti.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Pai odata memorat trebuie sa intre in chrome://settings/passwords macar in chrome sa scrie in bara si sa stearga si dupa zice nu

| Bizon95 a răspuns:

DUPA ce intrii
undeva in dreapta sus pe bara de adresa
e o cheita
apasa pe ia si apoi salveaza parola

EXACT cum spui tu, mi s-a intamplat si mie, dupa ce intru pe cont, sa faca un refresh si sa dispara dialogul cu "salveaza parola" iar dupa 2 din astea sa nu mai intrebe deloc, in schimb sa ma plictiseasca de moarte sa bag parola de fiecare data angry

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Te deconectezi. Stergi si cache-ul browserului, ca-n el este pastrata parola, avand grija sa bifezi si stergerea parolelor. Le va sterge pe toate. Apoi, la logare, nu mai bifezi sa te pastreze logat.