| rlr09 a întrebat:

Care antivirus este mai performant dintre: Avast, Eset, Kaspesky, AVG, Bitdefender, Avira si Norton?

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Ok, dar sa stii ca majoritatea nu au habar...

9 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Asta e a 3 oara cand pui intrebarea asta laughing)

| rlr09 explică (pentru imaqtpie):

Fac un sondaj!

| rlr09 explică (pentru imaqtpie):

Stiu laughing fiecare raspunde ce are laughing 5% stiu ce zic...

| imaqtpie a răspuns (pentru rlr09):

Ok, dar sa stii ca majoritatea nu au habar...

| downdl a răspuns:

Kaspersky este lider in mai toate testele facute de diferite companii de specialitate urmat indeaproape de bitdefender iar daca esti interesat de vreo licenta gratis uite aici o promotie pentru Kaspersky Internet Security 2012 gratis pentru un an: http://downdl.com/......n-licenta/

Răspuns utilizator avertizat
| valentinamarinamary a răspuns:

AVG..eu pe asta il am si nu am mai avut probleme cu PC-ul demult!winking

| SILvyw a răspuns:

Avira e cel mai bunwinking

| VintageRed a răspuns:

Kaspersky, evident.

| Catalin270 a răspuns:

Bitdefender este the best dar...si eset si avira sunt bune.