| rlr09 a întrebat:

Care antivirus este mai bun dintre: Avast, Eset, Kaspesky, AVG, Bitdefender, Avira si Norton?

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Man depinde de PC-ul tau

daca e mai slabut merge avast!
daca e bun merge kaspersky!

eu am avut luna trecuta kaspersky
si acum avasthappy

incearca-le si vezi care-si face treaba mai bine la tine smug

25 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde de resursele PC-ului tau.
In orice caz iti zic: FERESTE-TE DE AVAST!

| MarYan00 a răspuns (pentru unknownn):

De ce ma? ce ti-a facut tie avastu?laughingrolling on the floor impartaseste-ne si noua k suntem curiosi

| unknownn a răspuns (pentru MarYan00):

Pfoai,cate probleme n-am avut cu avastu...eu sunt programator de meserie, deci iti dai seama, cum scriam niste linii de cod care nu-i convinea lui, pac facea ca porcu la taiere.

| MarYan00 a răspuns (pentru unknownn):

Aaa
pe bune...pe el nu-l interseaza astatongue...doar sa aiba acolo antivirus folositor happy

| unknownn a răspuns (pentru MarYan00):

Da dar e cam naspa,cand vrei sa compilezi o aplicatie sa sara in sus ca are o linie de cod la fel ca a trojanului.
+ multe alte chestii,daca ai ceva virusat, pe care-l folosesti(mi s-a intamplat de multe ori, chit ca virusii erau inofensivi), o sa-ti sara tot timpul in sus, ba chiar o sa ti-l stearga fara sa te intrebe.

| Tucică a răspuns:

Eset NOD32 cel mai bun.

| ÐÿÅ a răspuns:

Eu folosesc Norton si imi merge foarte bine! love struck

| IonutAxi a răspuns:

Stii cum e cel mai bun aici? De exemplu eu daca am avast zic ca avast e bun, daca am eset, eset e bun. Nu stiu care sa zic ca e mai bun( eu nu folosesc deloc ) mai intreaba si pe altii care au antivirus si iti vor zice ce antivirus au si cum functioneaza. Succes

| MarYan00 a răspuns (pentru IonutAxi):

Da ai dreptatelaughing)...fiecare zice din experienta ...de ex toata lumea stie ca nod sau avg e varza happy

| imaqtpie a răspuns (pentru MarYan00):

Ai dreptat, in vine sa imi dau cu ceva in cap cand toti nepriceputi zic ca eset este cel mai bun.

| acinorev a răspuns:

Eset. happy

| 1Mihai1 a răspuns:

Eu zic că Bitdefender.

| MarYan00 a răspuns:

Nu bitdefender...consuma multe resurse
eset...am incercat mi se pare o tampenie
avg..idem set
kaspersky- f bun happy
avast-folosesc acum happy

*parerea mea*
%fiecare cu a lui% :p

| rlr09 explică (pentru MarYan00):

Avast sau Kaspersky?

| imaqtpie a răspuns (pentru rlr09):

Kaspersky, avira, bitdefender, g data. Cam astea au iesit primi in testele av-test. Vad ca toti zic ca eset este cel mai bun si nu stiu de unde e asta.

| MarYan00 a răspuns (pentru rlr09):

Man depinde de PC-ul tau

daca e mai slabut merge avast!
daca e bun merge kaspersky!

eu am avut luna trecuta kaspersky
si acum avasthappy

incearca-le si vezi care-si face treaba mai bine la tine smug

| xRebecaaa a răspuns:

Eu am Avira ♥. Si e destul de bun love struck

| MarYan00 a răspuns (pentru xRebecaaa):

Aha interesant
u ai avira bagat de X, instalat windows de Y....habar n-ai de informatica (doar mess, fb si tampenii din astea) si vii sa dai sfaturi...du-te la categorii la care ai ceva experienta si vorbeste acolowinking ceau

| imaqtpie a răspuns (pentru MarYan00):

Asa se intampla, uitate la raspunsul lui kiss21, cand vad asa ceva mor de ras laughing)

| MarYan00 a răspuns (pentru imaqtpie):

laughingrolling on the floor citeste ce am zis de cosminutza98... si commu eilaughing

| Bııa69 a răspuns:

Eu am Avast si este foarte bun!

| kiss21 a răspuns:

Avast..cu siguranta.te anunta cand intri pe o pagina cu virusi si ti-o opreste la timp..cu avira iti intra o gramada de virusi in calc. celelalte nu stiu. funda?

| xAlecs a răspuns:

Avast

| Myname_Gaby_1992 a răspuns:

M da cam cel mai bun ar fi avast dar dintre alea is bune eset avast norton si kaspersky acum na cum iti merge mai bine tie care crezi ca e mai bun dar iti recomand Avastwinking

| adybacanu a răspuns:

Am folosit kaspersky cu licenta mi s-a parut cel mai bun, dar e si foarte strict.
Acum folosesc avast 7 free si este foarte bun.

| Szilveszter_Hărăstăşan_1993 a răspuns:

Panda Antivirus Pro 2012