| dariusbocos a întrebat:

Care dintre tablete sunt romanesti? si care nu sunt romanesti? va rog frumos sa imi spuneti ce firme sunt romesti si care nu sunt. Multumesc frumos :*!

Răspuns Câştigător
| pcmhz a răspuns:

E-boda, Allview, Evolio si InfoTouch, cei din urma sunt mai mult pe zona industriala.
Oricum, ele sunt produse (asamblate) in China dupa specificatiile / cerintele brandurilor.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Din cunostintele noastre, nu se fabrica nimic in Romania, doar se asambleaza! happy
Deci e cumva impropriu spus - tablete romanesti!

| dariusbocos explică (pentru laptopnews):

Multumesc Frumos si dumneavoastra m-ati ajutat multwinking

| laptopnews a răspuns (pentru dariusbocos):

Cu placere! happy