| mweRAPIDsiDINAMO a întrebat:

Care e diferenta intre o placa video 2GB nVidia GeForce GT 650M 3D si aceeasi dar fara 3D? Ce inseamna acel mSSD:,, Capacitate HDD:750GB HDD + 32GB mSSD"?

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

1.nu este nici o diferenta este o placa video care suporta imagini 3d doar ca a mai adaugat la nume 3d.
2.mssd masive solide state drive

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aia 3d suporta jocurile si filmele 3d si cealalta nu, si mi se pare ca mssd inseamna masive solid state drive si imbunatateste capacitatea hardrivului