| RaduRaRadu a întrebat:

Placa video NVIDIA GeForce GT 650M 1GB suporta orice joc de asta nou?

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Absolut NU!
De exemplu: BF 3 nu-ti merge
GTA 5 nu o sa-ti mearga, Far Cry 3 iti merge cu lag. Incearca Radeon HD 7970, e de 3GB dar ai nevoie de un procesor i5!
daca nu vrei sa iti faci pc-ul pe bucati incearca un MacPro. Daca nu iti place softul poti pune windows pe el.

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă nu e spart și cel original atunci da.

Răspuns utilizator avertizat
| DragosAlex1 a răspuns:

Depinde de procesor happy. La rezolutie maxima nu o sa-ti mearga bine unele jocuri, dar de mers o sa mearga happy

| AngelHugz a răspuns:

Da, daca nu e virusat.

| AlexAtanasiu a răspuns:

Da daca nu e virusat

| Atrix a răspuns:

Daca ai procesor cat de cat bun si macar 2 GB de rami nu trebuie sa iti faci griji ca placa te mai tine vreo cinci ani cu toate jocurile happy....Si un 630 suporta jocurile la ultra(cu exceptia shadows si inca cv).

Deci raspunsul este da.

| servicelaptopuristorepc a răspuns:

Eu am gtx 560ti si merge orice joc cu rezolutia maxima, dar conteaza mult sa ai ram 4g si un proc mai bun si iti va merge sigur orice joc cu rezolutie maxima, cred ca chiar am testat la storepc.ro o placa video de asta si a mers super bine.

| MoRtal190 a răspuns:

Teoretic ar trebui, dar, chiar daca in marea parte jocurile tin de placa video, depinde si de procesor si restul. Dar sa nu te astepti sa joci battlefield 3 cu ia la setari maxime fara un pic de lag.

| calyn96 a răspuns:

Da