| AndreyMaKaVeLi a întrebat:

Care este cea mai buna firma de hosting?

8 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Poti incerca si www.ucoz.ro, un CMS avansat gratuit, e in limba romana, ai 21 de module, FTP, hosting, trafic nelimitat, 270 de template-uri modificabile prin HTML/CSS si domeniu nume.ucoz.ro/com, poti utiliza JavaScript si PHP.
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Info suplimentare: www.faq.ucoz.ro

Idei si suport poti schimba cu baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Succes!

| Userses a răspuns:

Ai de citit multe pareri de pe www.infohost.ro

Din cate vad un host bun ar fi www.xservers.ro

Eu am avut de-a face pana acum doar cu www.despregazduire.ro
Nu iti recomand acest host decat daca vrei sa iesi cel mai ieftin si daca te-ar interesa plata prin SMS(desi nu merita, ca-ti ia un procent si operatorul de telefonie, nu doar firma de hosting)

| AndreyMaKaVeLi explică (pentru Userses):

Da vad ca nu pot hosta nici un joc straight face

| Dey89 a răspuns:

Iti recomand www.profihosting.ro, calitate exceptionala - preturi accesibile!

| Pantea_David_1995 a răspuns:

Www.terrahost.eu Super Preturi, Super Calitate!

| AndreyMaKaVeLi explică:

HQH e bun de ceva?

| rainultraphase a răspuns:

Poti incerca www.cloud-center.ro
Am un server de cs 1.6 si am constant 1000 fps, nu am avut niciodata ping mai mare de 10ms(fara pjngfaker si alte prostii), iar preturile sunt foarte avantajoase.
Am inteles ca au acum si un cod promotional de vara pentru care beneficiezi de 40% reducere.
Cat despre cei de la suport sunt uimitori, in cateva minute am avut raspuns.

| Maximus13 a răspuns:

Mai de actualitate este www.idealhost.ro, asta daca esti in cautarea celui mai bun hosting. Ai la indemana totul, parerile utilizatorilor, rank, cupoane de reducere pentru toate companiile de hosting romanesti, verificare disponibilitate domeniu, comentarii, discutii, pasi in alegerea hostului perfect. Pe mine m-a scutit de multa treaba siteul asta.