| Queensisjdne a întrebat:

Care este cel mai bun telefon Android?

Răspuns Câştigător
| AlexStefan1 a răspuns:

Samung galaxy, de aici iti alegi tu modelul in functie de pret, dar Samsung sunt cele mai bune telefoane pe Android.

3 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Probabil ca sunt multe modele foarte bune, dar Samsung imi inspira mai multa incredere.

| Dcide5 a răspuns:

In primul rand nu iti recomand samsungul, e facut sa tina doar pe o perioada scurta de timp, apoi baam, incepe lagul infernal si chestii...

Iti sugerez Xiaomi Redmi 3.

Eu din asta am si nu am avut niciodata lag pe el.
Tin sa mentionez ca are camera mai buna ca Iphone 6 si ca nu e foarte scump.

| nestiy a răspuns (pentru Dcide5):

Scuze ca iti spun dar am avut un Samsung Galaxy S2 timp de 3 ani si inca functioneaza, il foloseste mama mea si nu are nimic din ce spui tu. acum depinde si ce fel de persoana esti.