| BamBum_3904 a întrebat:

Ajutati-ma sa iau o decizie. La inceput am vrut sa-mi iau un Ipod touch 3g second hand pentru muzica, jocuri, aplicatii... Iar acum cineva mi-a spus ca cu 100-200 de lei in plus pot sa imi iau un IPhone 3g la care am net peste tot, gps, camera foto. ar fi tentat, dar avand in vedere ca am deja un telefon. Nu stiu ce sa fac. Eu mi-am cam strans bani pentru IPod si as putea sa-l cumpar chiar azi, pentru Iphone ar trebui sa mai astept... si nu prea am rabdare. Ce sa fac? Argumentati raspunsul de ce Ipod si nu Iphone sau invers.

Răspuns Câştigător
| Strumf a răspuns:

@Emii ala e iPhone 4 care e de vreo 3-4 ori mai scump decat 3G. Parerea mea este sa alegi iPod-ul daca zici ca ai un telefon. Am avut iPhone 3GS si m-a dezamagit complet din mai multe motive. De exemplu : Nu poti trimite nimic de pe iPhone pe alt telefon sau invers, bateria se termina intr-o zi (asta daca nu te joci). Eu as alege iPod touch happy
Acum...decizia este a ta. Bafta!

1 răspuns:
| Emii_7808 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti ca sa iti iei Iphone. eu zic ca este mult mai bun. uite aici :* http://www.youtube.com/watch?v=DxcJevPVvQQ si stii acum se cam poarta Iphonu :D eu nu iti zic sa iti iei Iphone. fa ce vrei, vezi care iti place mai mult si daca merita pup :*