| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun dintre windows 8 si 8.1 pe laptopul meu 4gb ram ddr3, procesor Intel celeron b830 1.8 ghz?

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

La procesor de 1, 8 Ghz, indicat win 7.

| Jipa95 a răspuns (pentru jhonny999):

Am bagat win 8.1 pe laptop dar este cel mai prost win ever meniu prost, stai sa cauti prin el de te ia dracii. Merge f bine pe procesorul meu, dar m-am enervat si am bagat 7 la loc.

| gelu1970 a răspuns:

Eu as opta pentru w7 w8=dureri de cap. intre cele doua se presupune ca 8.1 e cel final, insa daca nu ai un 8 original nu o sa poti sa faci update din windows store.

| maxb a răspuns:

Pune Windows 8.1 deoarece are multe inbunatatiri fata de Windows 8.

| KlausCS16 a răspuns:

Salut. Bagati pe Laptop Widows 8. Bft happy