| LeEuu a întrebat:

am o problema... Mai mereu dupa ce deschid laptopul dupa 5-10 minute incepe sa se blocheze programul pe care il utiliez in ace moment apoi toate, si desktopul, ..Inainte nu.mi facea del oc asa mergea ca "uns". Va rog ajutati-ma ca nu mai suport! sad

P.S : Am windows 8, procesor Intel(R) celeron(R) CPU B830, 1.80 Ghz si 4 GB ram.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca face asa din cauza erorilor. Instaleaza doua programe si scaneaza cu ele. Unul e ccleaner iar altul e advanced systemcare. Daca poti da si un un check disc la calculator.

| LeEuu explică (pentru anonim_4396):

In legatura cu ce mi-ai zis de programul cu check disc, cand am task manager-ul deschis cand se blocheaza acolo in coloana DISK E 100% straight face, Am sa incerc programele, FUNDA!

| LeEuu explică (pentru LeEuu):

Si inca ceva laughing cum adica sa ii dau check disc la laptop? de unde?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeEuu):

Nu. Din pacate nu cunosc prea bine windows 8 dar la win xp si 7 se face asa: my computer - local disc c-proprietes-tools-check nou. Bifezi ambele patratele si dai start. Daca apare un mesajj confirmi cu"scheduled.Iti programeaza calculatorulll ca la repornire sa dea check.Bineinteles ca inchizi calculatorul din off si apoi il pornesti de la buton.Nu restart. Incearca, e asemanator cred si win 8. Vezi ce pasi ti-am dat si apoi gasesti sa ajungi la check nou.

4 răspunsuri:
| HolyDesire a răspuns:

Simplu instaleaza win din noubin 20 de minute e gata