| CarmenElenaa a întrebat:

Care este mai bun Iphone 4 sau Samsung Galaxy Note?

Răspuns Câştigător
| PDI a răspuns:

Eu zic, ca iphone 4 este mult mai bun, dar si samsungul e bun.Dar totusi iphone-ul e mai tarewinking

13 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Iphone 4 e peste Samsung

| MysticWayz a răspuns:

Sincer, din cele doua eu as alege Samsung Galaxy Note. Eu am Samsung Galaxy S si sunt foarte multumita de el. happy

| grgdlk a răspuns:

Nokia3310

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy S II dar dintre cele care ai zis mai sus galaxy note!big grin

| 0PopaPorno a răspuns:

Mie imi place mai mult Note-u.

| CarmenElenaa explică:

Multi mi.au zis ca cei de la Samsung ii copiaza pe cei de la Iphone, dar nu in totalitate. Adevarat? straight face

| MysticWayz a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Nu este adevarat deloc. Mie cel putin mi se par total diferite si cele Samsung fiind mult mai bune. http://www.giz.ro/......iat-14422/ Uita-te direct la concluzii. :))

| MysticWayz a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Acum asta este. Gusturile nu se discuta. Mie personal imi place mai mult Samsung Galaxy si mi se pare mult mai performant. Nu mi-as schimba telefonul Samsung Galaxy pe un Iphone 4.

| CarmenElenaa explică:

Eu pana acum 4 zile aveam Iphone 3GS, il aveam de 2 ani si inca mergea perfect, cu exceptia butonului principal, iar o prietena are Samsung Galaxy S 1 de 3 saptamani si deja merge cam prost :-s Eu vreau unul mai bun nu cu o forma mai frumoasa sau care sa ii mearga jocurile mai bine big grin

| MysticWayz a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Nu stiu ce sa zic acum. Eu am Samsung Galaxy S, de vreo 3 luni. Si e ca nou-nout. Trebuie sa ai si grija de el. Eu sincer nu mi-as lua Iphone.

| F4T4L a răspuns:

Gusturile nu se discuta de exemplu firma Apple e cea mai buna dar eu am si un iPad de la Apple si imi place si si un Samsung Galaxy Note ca telefon care imi place deci mie imi plac amundoua firmele doar ca tabletele Samsung sunt cam slabute.

| CarmenElenaa explică (pentru F4T4L):

Am rezolvat situatia, am asteptat sa apare 5 si l.am luat laughing am stat si cu un Nokia praf 1 luna sau 2 laughing. oricum pe mine doar ma enerveaza astia care critica Apple.u. pana la urma Apple.u a fost prima firma de telefoane 'avansate' sa zic asa.big grin

| F4T4L a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Stiu ca si eu o sa imi iau un iPhone4