| Yuuuki a întrebat:

Iphone 4S sau Samsung galaxy Note/S2/S3? De ce?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Iphone 4S se misca impecabil si nu e doar o bucata ieftina de plastitc.In plus cu noul iOS 6 sunt destul de multe imbunatatiri si chiar si Siri e mai desteapta! Dar trebuie sa recunosc ca S3-ul desi e cam mare e destul de cool.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Galaxy s3 este mai performant, si camera este mai buna. Eu as alege s3 si pentru ecranul mai mare, la 4s e cam mititel parca.

| Petrica44 a răspuns:

Categoric 4S.

| SDavidS a răspuns:

IPhone 4s este cel mai bun:Siri este mai rapid ca S Voice(de la S3),este mai frumos decat S3, Mai rapid, Cu IOS 6 e de vis.

| 0nlyMe a răspuns:

Iphone 4S iti iei doar daca vrei sa arati ca ai bani sa-ti iei iphone.

| Annunimmus a răspuns:

S2 E mult mai bun ca toate note-ul e muult prea mare mai bine iti iei o tableta s3 si el e mare pot sa recunosc ca e putin mai bun dar nu isi merita banii si iphone 4 s prea mic si procesorul il are foarte pff fata de s2 imaginea nu este la fel de buna k la s2 deci eu zic k s2