| coosmin24 a întrebat:

Care limbaj de programare credeti ca este bine fie invatat primul adica care este cel mai important?

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Cu siguranta JavaScript. Este cel mai larg utilizat, de la jocuri pana la telefoane, web-site-uri, pana si de televizoare si sisteme audio. Cel mai bun program pentru scriere (si invatare JS(Java Script este Eclipse). Eu asa am invatat. DUpa iti recomand C++, HTML si restul PHP, Pascal si asa mai departe. Sper ca asta este raspunsul pe care il cautai. Bafta

1 răspuns:
| Iamnotme a răspuns:

Eu din clasa a IX-a am facut C++, si nu am inteles nimic sad