| PupicelT a întrebat:

Care ma lumineaza si pe mine cum trebuie sa fac? laughing Am 2 boxe si un subwoofer si nu merge decat o boxa, sunt sigura ca nu e defecta dar nu stiu cum sa pun firele alea la subwoofer, nu prea ma pricep.fiecare boxa are 2 fire, unul rosu si unul negru. Cum sa pun firele alea ca sa mearga amandoua? Heeelp sad

Răspuns Câştigător
| anonim555344 a răspuns:

Vezi ca nu-i bagata mufa bin ein calculator sau ce aparat trimite muzica in ea suce mufa in calculator sau unde ai bagat-o am patit-o si eu mufa aia verde principala care pleaca din subwoofer si afunge i calculator

| anonim555344 a răspuns (pentru anonim555344):

A fost bine cum am zis

3 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Daca e doar 2. 1 trebuia sa ai nu doar acele fire care vin in niste cleme ci 2 mufe...nu stiu care e treaba dar trebuie sa ai grija ca firul + sa fie la + la subwoofer si - cu - altfel iti face scurt si nu ai rezolvat nimic.

| xoDanuTox a răspuns:

Pai vezi ca cel negru intra in cel nergudin subwoofer si cel rosu intra in cel din subwoofer.Mai mult de atat nu stiu ce sati.Succeswinking