| gmxromania78 a întrebat:

Care monitoare LCD sunt mai bune, cele de la Acer sau Samsung? Acer V203H 20" sau Samsung SyncMaster 920N? De ce?

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Amandoua sunt identice! Sunt niste diferente forte mici la rezolutie si design.
Bafta!

| gmxromania78 explică (pentru djdani1):

V203H e lunguet, SyncMaster 920N e mai inalt.Tu pe care l-ai alege? In functie de claritate, design.

| IulianP a răspuns (pentru gmxromania78):

Mergi pe un monitor wide, si anume acel Acer: este mai mare si are o rezolutie mai mare.
Ce buget ai?
La ce il folosesti?

| djdani1 a răspuns (pentru gmxromania78):

Eu as alege Samsung-ul deoare am unul 923nw si m-a tinut 3 ani!

| MissDi a răspuns:

Acer.Sunt mult mai bune.Au grafica mult mai buna.