| GoodGuyDorel a întrebat:

Care placa video este mai buna: Nvidia Geforce fx5200 sau ati radeon 9600se? Multumescbig grin

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Din punctul meu de vedere as miza pe Nvidia, cu ATI am avut probleme

| winter a răspuns:

Ati sunt cele mai proaste placi.ele fac foarte multe frameuri si iti vine sa inebunesti.am o placa de 512mb ati si zici cai o nebuna cand vine vorba de jucat un joc.in general cand vorbesti de nVIDIA vorbesti de calitate

| Rosca_Paul_1996 a răspuns (pentru winter):

Spui ca sunt proste fiind ca ai una de 512 mb care probabil ca nu u una foarte buna din seria ati.eu am placa video ati 1gb dedicata radon hd 6740 si sunt multumit de ea am jucat gta iv, l.a. noire si crysis 2 si dirt 3

| MDE94 a răspuns:

Sincer, nici una nu mi se pare buna, zi-mi si mie ce placa de baza ai? iti recomand eu ceva si zi-mi un buget; nu te mai lua dupa ceilalti ca nVIDIA e cea mai buna si bla bla bla bla, numai prostii

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Nvidia e mult mai buna! Cu multe altele ai probleme...