| AlexCool_5717 a întrebat:

Care stie daca Samsung Galaxy Ace are creionas din acela negru? (dau funda)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy ace nu are creion. iti recomand Samsung star s5230 daca vrei un telefon cu creion. funda?

6 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Hai s-o luam logic
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php
aici zice ca e multi touch, da? asta inseamna ca poti face doua sau mai multe comenzi in acelasi timp, pe ecran. daca ar fi cu "creionas" te imaginezi cu 3 creioane in mana facand 3 gesturi diferite? deci nu, e doar cu degetele...

| MYK3 a răspuns (pentru ChioruL14):

E nu-i vorba de aia ca, galaxy note are creion si e 23 de milioane. deci te gandesti ca are 9 creionase?

| ChioruL14 a răspuns (pentru MYK3):

Ala e altceva, are pentru ca vezi domne e de editat in detaliu...reclama de fite. nu exista 9 creionase pentru. ca maxim sunt 4 sau 5 gesturi si asta numai la tab-uri.

| MYK3 a răspuns (pentru ChioruL14):

Ia uitate mai bine sa vezi ca galaxy note are 10 touchuri http://www.youtube.com/watch?v=QMwRvhtYceY si dupa aia spune-mi mie

| XxelysxX a răspuns:

Nu are... Funda?

| corina26angela a răspuns:

Nu are creionas