| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo diferenta intre Samsung galaxy chat negru si cel alb? daca este care?

Răspuns Câştigător
| WeeDucation a răspuns:

Nu exista nici o diferenta. De fapt singura diferenta intre ele este, culoarea. happy Funda?

6 răspunsuri:
| gab0ru a răspuns:

Nu doar culoarea difera. Eu am pe negruwinking.

| PedoBarbie a răspuns:

Doar de culoare.

| LTAA a răspuns:

Da, exista: culoarea!

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Legat de performanta nu este nicio diferenta ins am observat ca pe unele site-uri telefonul pe negru este mai ieftin decat cel pe alb.

Aprop de acest telefon, l-am vazut la un pret promotional aici: http://bit.ly/1fumns2

| anonim_4396 explică (pentru dantomescu78):

Am vazut diferente de preturi si la eMag, in cauza aflandu-se Nokia 113, (l-am si cumparat, ca doar nu ma uitam degeaba): cea mai ieftina culoare, Lime Green costa 169 lei, apoi Cyan si Magenta (albastru si roz), 185 lei, iar culoarea de baza, negru, 199 lei happy, parca. In final, am ales Lime Green, pentru ca voiam o culoare deschisa. De vina pentru aceste diferente ar fi preturile pigmentilor sintetici folositi pentru colorarea pieselor din plasic!
Have a nice day!
LTAA

| 이채린 a răspuns:

Doar culoarea difera. Dar sunt exact la fel.