| Bitzu_1414 a întrebat:

Care sunt cele mai bune firme de laptopuri actual? as vrea sa imi iau unu si nu stiu ce sa aleg worried

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Sony sunt cele mai bune si cele mai scumpe
Poti lua si Acer, Samsung, Fuji, HP, conteaza foarte mult configuratia

11 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Asus

| Shenn a răspuns:

Samsung,Dell,Sony vaio...alienware sunt prea scumpe

| emynem313 a răspuns:

Apple si Intel cele mai bune. Pentru mai multe raspunsuri in legatura cu problema ta nu ezita sa ne vizitezi pe http://emynem313.wordpress.com/ si sa intrebi, in maxim 1 ora vei primi un raspuns la intrebarea ta.

| April23 a răspuns:

Laptopul meu e HP si e foarte bun happy

| Specialist a răspuns:

Salut uite iti las niste exemple: Netbook Acer Aspire One Happy 2 vezi http://www.allportal.ro/netbook-acer-aspire-one-happy-2/704.html sau Laptop HP Compaq 620 http://www.allportal.ro/laptop-hp-compaq-620-geanta-cadou/430.html sunt amandoua ieftine si bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un laptop de la Asus de un an de zile, sta zilnic aprins jocuri+browsere+proiecte si inca merge ca nou.

| andrey843 a răspuns:

Alege Apple.Credema e cea mai tare firma.

| TheBestOfLove a răspuns:

Depinde de unde esti, oricum sa nu incerci la marile hipermarketuri pentru ca or avea ele preturi promotionale dar de cele mai multe ori dau chix in ceea ce priveste configurarile.
Cele mai bune firme[din cate stiu eu]sunt:
Dell
Compaq
Fujitsu-Siemens

| oniQqQ a răspuns:

Sunt multe laptopuri bune din cate stiu eu eu folosesc Lg si Dell mai sunt bune si Htc sper sa te ajute cu ceva sugestia mea cel mai bun sicer este Dell dar este destul de scump

| Gabiavon a răspuns:

Dell.

| Gabiavon a răspuns:

Eu am Dell.Si sunt multumita