| Adrian4123 a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun pentru jocuri: Samsung galaxy core, galaxy s2 plus, sau galaxy s3 mini?

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S2 plus.
S3 mini e de cel putin 2 ori mai prost fata de s2 plus cand vine vorba de jocuri. COnteaza mai multe lucruri, nu doar frecventa procesoului.
Iar galaxy core e chiar mai slab decat s3 mini.

| Adrian4123 explică (pentru sltlp):

Am vazut pe youtube ca de exemplu: nfs most wanted ruleaza cel mai bine pe s3 mini, apoi pe core si in final pe s2 plus deci...

| sltlp a răspuns (pentru Adrian4123):

Si nu ma intereseaza ce e pe youtube.
Este imposibil ca pe galaxy core care e incapabil de a reda 720p sa ruleze mai bine. Galaxy core are cel mai prost cpu dual-core dinc ate exista pentru telefoane mobile. Adesea e chiar depasit de singlecore-uri.
Galaxy s3 mini era de mult terminat daca nu era ridicat de...nume.
Ia mai cauta, si vezi cum ruleaza dead trigger pe s2 plus, pe s3 mini, pe galaxy core. Sau MC4. Astea sunt jocuri bune de verificat, nu prostia aia de nfs. Sau chiar asphalt 8, e foarte ok sa cauti si sa vezi/

| HaKa93 a răspuns:

S2 plus dupa parerea mea. la un s3 mini mai sacadeaza uneori

| Barbiiiedoll a răspuns:

S3 mini
funda?batting eyelashes

| JustBlack92 a răspuns:

Sal.
Samsung Galaxy Core.

| CosminAlex1999 a răspuns:

S2 plus. Procesor mai bun, acelasi android ca la s3 mini.

| StefanCatalin1996 a răspuns:

S2 plus are display mai mare, iar componentele interne sunt la fel ca la s3 mini

| Lolllllllll a răspuns:

S3 mini, are cel mai bun procesor dual hortz si are adroid 2.1.4 jelly bean

| GoalM a răspuns:

Vezi care are procesorul mai puternic si mai multa memorie RAM.Toate trei au 1 GB ram, dar Samsung Galaxy S2 Plus are procesorul de 1.2 Dual Core, deci eu pe el l-as alege.