| Lazar_Alin_1990 a întrebat:

laughing Ma tot gandesc ce telefon sa imi cumpar?
Samsung Galaxy Dual Sim sau Samsung Galaxy Core,Samsung galaxy S 3, sau S 3 mini

Răspuns Câştigător
| InspiratieDIY a răspuns:

Din ce ai enumerat tu acolo, S3 este cewa mai buna alegere. Dual sim doar daca ai chiar asa de mare nevioe sa ai 2 sim-uri. Daca nu, S3 fara nici o discutie.

Bafta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Core

| valentingb a răspuns:

Ai pus o listă cu telefoane foarte diferite ca preț și ca dotări? Tu ce anume ai vrea? Ce anume te interesează? Camera foto, difuzor puternic, baterie bună, ecran mic sau să fie ușor de ținut în palmă, etc. Este alegerea ta, orice ți-aș recomanda din lista asta e prea diferit de restul.

| tacitacitaci a răspuns:

Mie-mi place S3 mini. Nu-i mare ca si S3-ul si se misca ok(din cat am vazut pe la prietenii care au).