| ana_6813 a întrebat:

Cat costa instalarea internetului la tara, judetul Calarasi?

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Din cate stiu in ziua de astazi, oriunde in Romania, nu se mai percepe taxa de instalare a internetului! Inainte era valabila taxa, dar acum nu mai exista!

| 9gag a răspuns:

Depinde. Daca ai telefon de la Romtelecom inseamna ca poti sa iti pui net de la Clicknet si nu platesti decat cablul de la stalpul de la poarta si pana in casa. De obicei e 1 sau 2 lei metru de cablu. Succes

| sebykutzu a răspuns:

Instalarea este gratuita peste tot (funda)