| berlin a întrebat:

Daca am placa de baza pe DDR2 si placutele de ram tot pe DDR2 placa video trebuie sa fie tot pe DDR2 pot sa adaug o placa video pe DDR3 SAU GDDR3?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Depinde dacă suportă placa de baza... de obicei scrie pe cărticica de la placa de bază + vezi să se potrivească şi mufelewinking dar de obicei nu trebuie să îţi faci probleme că sigur va merge. (cel puţin eu aşa am şi îmi merge la perfecţie)

| berlin explică (pentru Evolution):

Ce id ai? evolution nu prea inteleg sau uite id meu TICUION28

1 răspuns: