| minteuandedouaori a întrebat:

Cat trebuie incarcat prima oara LG gt400? ii tel nou noutbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Dupa ce i se consuma bateria de tot pana se stinge trebuie incarcat 12 ore... dupa aia iar eu consumi pana se stinge si il pui la incarcat 12 ore si dupa aia iar eu consumi pana se stinge teli si il incarci 12 ore. Trebuie facut asta ca sa te tina bateria mai mult timp. Asa e la toate telefoanele, nu difera in functie de model

4 răspunsuri:
| B27VIP a răspuns:

De 3X12h... sper ca intelegi.
Sa auzim de bine!

| andra0106 a răspuns:

Deloc.noile acumulatoare sunt gata formatate

| just0stefana a răspuns:

24 sau 12 ore...

| costynel22 a răspuns:

Trebuie sa il ti 24 de ore la incarcat sa sa formeze bateria.