| MrZuPPeR a întrebat:

Cate FPS as avea cu configuratia asta la ULTRA si FHD(GTA 5 PC)?
Detaliati-mi va rog si nu ma trimiteti pe un site sa ma uit, doar ziceti-mi cat de bine o sa mi se miste pe high-ultra!
Multumesc!

http://www.altex.ro/......5-free-dos

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

De unde sa stim ce rezolutie ai la monitor?

| MrZuPPeR explică (pentru CPAElites):

1080p

| TechGuyTpu a răspuns (pentru MrZuPPeR):

Iti va merge in 1200fps pe 4 monitoare 12k la temperatura de -120c.
Intrebare mai tampita ca asta nu ai putut pune.

| MrZuPPeR explică (pentru TechGuyTpu):

Ce ai ma copile intreb si eu in cate FPS mi-ar merge si se scoala prostul sa comenteze! Nu te accepta femeile sau ce dracu ai de comentezi ca prostul?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru MrZuPPeR):

Ce ai ma copile sa ai spui aleia care te-o facut ca din cate vad nu sa interesat de tine.De unde sa stim noi cate fps are acel joc? Mai si spui "copile" si tu mai mult de 15 ani nu ai, din moment ce joci jocuri.

| MrZuPPeR explică (pentru TechGuyTpu):

Ai dreptate am 12 ani, dar macar nu gandesc ca unu de 7 ani cum gandesti tu laughing). Uita-te la tine de dai smecher dar nu si destept. Invata inainte sa te iei de unu de 12 ani.winking

| TechGuyTpu a răspuns (pentru MrZuPPeR):

Daca eu gandesc de 7 ani atunci tu gandesti cu radical, keyboard warrior.