| anonim_4396 a întrebat:

Cate fundite iti trebuie ca sa fi expert TPU

3 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Multe, dar mai intai iti trebuie cont.happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu conteza asta, conteaza sa ai raspunsuri bune si sa-i ajuti pe cei de aci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Titlul de expert nu se acorda in functie de numarul de fundite sau raspunsuri ci in functie de calitatea raspunsurilor.Acestea trebuie sa fie cu adevarat folositoare si inteligente, pentru ca unii posteaza doar pentru puncte dand raspunsuri in gen"nu stiu" etc iar funditele pot fi date de cel mai bun prieten sau chiar de acelasi user cu ajutorul altui cont(sunt astfel de cazuri; putine, dar sunt)winking.