| elisarktis a întrebat:

Cate fundite trebuie sa ai ca sa fi expert TPU?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Unii sunt în top 20 şi nu sunt experţi. Răspunsurile pe care le dai trebuie să fie clare, complete, şi cel puţin satisfăcătoare pentru cel care a pus întrebarea. Poţi avea şi 3000 de fundiţe şi tot să nu fii expert dacă nu ai răspunsuri destul de "inteligente".

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu este un numar stabilit! ...depinde de mai multi factori, raspunsurile totale, folositoare, pupularitatea userului... oriucum mult in general peste 2500 de raspunsuri si peste 300 de fundite! ar cam tr sa fii in top 100 sa devii expert!

Abh
| Abh a răspuns:

Fara numar.

| MisterKat a răspuns:

Conteaza calitatea raspunsurilor ci nu numarul funditelor. O zi buna!

| elisarktis explică:

Ms pentru raspunsuri