| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Cate o data laptopu imi merge cam greu fara sa il suprasolicit si ii dau restart si cand se deschid ferestrele la mycomputer sau la altceva se misca in reluare stiti de ce? laptopu este destul de bun de anul asta luat 4gb ram 1gb video 640gb memorie

2 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Windows-ul pe care l-ai instalat are bug-uri sau poti avea virusi in laptop.Mai poate fii si din cauza sistemului de ventilatie, sa fie plin cu praf si sa nu faca aerisirea la procesor cum trebuie.Cumparati un pad sau o masuta cu ventilatoare pentru a-ti racii piesele, pentru ca intr-un laptop piesele sunt inghesuite si se incalzesc repede fara racire adecvata. Testeaza ce am zis in parte.ciao

| kikatsuki a răspuns:

Poate il ai incarcat fai un defrag sau schimbai wind ca sa l cureti