| Zarool007 a întrebat:

Sall all.Tocmai mi-am luat google chrome ca am auzit ca e destul de bun si cand deschid un video de pe youtube il dau full screen si hd mi se vede ca in slow motion si se misca greu. oare dc.Pe celelalte browsere merge perfect va rog care stie ziceti-mi si mie.Dau funda celor ce ma ajuta

2 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Nu am treaba cu Google insa iti recomand Mozilla, e mult mai bun/rapid. Asta e deficienta Google, filmarile le redau mai greu. Daca nu vrei sa renunti totusi la el, incearca divX player pe browser-ul tau. Te va ajtua.

| Zarool007 explică (pentru EMike):

Cum adica sa incerc divX player imi poti spune ce functii are.Si da as vrea sa raman pe Chrome