| Fxsol a întrebat:

Câte ventilatoare pot pune pe o carcasă dacă am această placă de bază GIGABYTE B450M DS3H?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Contează mai mult carcasa decât placa de baza. Pe aceasta de pe urmă poți lega un singur ventilator+coolerul de o la procesor.
De celelalte ține spațiul carcasei și posibilitatea legării ventilatoarelor la sursă.

3 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Pai daca intrebi "câte ventilatoare pot pune pe o carcasă" de ce nu ne dai carcasa si ne dai placa de baza?

| Fxsol explică:

Mă refeream la câte ventilatoare pot sa le alimentez de la placă de bază dar am aflat că se pot conecta si la sursa. Mulțumesc pentru răspunsurile voastre!

| Andreimny a răspuns:

Poti pune 3 ventilatoare