| AnimatedSignature a întrebat:

Cateodata imi apare blue screen of death (aprox.) si imi da restart la PC... Cateodata = puti mai rar.
Dar de ce? Avast imi zice ca n-am niciun virus/malware!
PS. Screen-ul tine vreo 2 secunde si din ce am observat zice ceva de Crash Dump.

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Uita-te in event viewer imediat dupa bsod si vezi ce scrie acolo.

| LDCCristi a răspuns:

Solutia finala este sa iti reformatezi PC-ul.Problema asta se datoreaza Cll-urilor vechi din windows se intalnesc cu cele noi si se creaza un conflict(asta e partea software)
Sau ar mai putea fi de la o piesa in general placa video sau ram.

| vadu22 a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie.
Am reinstalat Windowsu si nu am mai avut problema asta.

| darkmycs1 a răspuns:

Reformateaza-l! Nu ai ce face altceva ca asa am patit si eu cu vechiul calculator.