| Hyacinth a întrebat:

Cati bani dati pe un incarcator pentru telefon in general?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

100 de lei original

| Fatamuntilor a răspuns:

Am dat 20 ultima data!

| Frank51 a răspuns:

Încă n-am fost nevoit să iau aftermarket, folosesc cel care vine în pachet cu telefonul și acela costă în general 100 de lei.

| NLS a răspuns:

Incarcator cu totul nu cred ca se pune problema, daca ai avut la inceput modelul original.
Dar dupa 3 ani de folosire intensa, de regula se rupe camasa cablului, chiar langa mufa de incarcare ce intra in telefon, expunand firele, si ducand dupa un timp la ruperea, sau macar dezizolarea lor.
Nu prea conteaza brandul, am vazut cablu rupt deopotriva la Samsung, Sony, LG si Huawei-ul meu, si ma refer aici la telefoane peste 400-500 euro.

Am cumparat cabluri noi, chiar si USB Type C, cu 20 RON.
Nu-s originale, dar au calitate buna.

| gabicoo a răspuns:

50 lei

| Dismally a răspuns:

O singura data am cumparat pentru ca il uitasem acasa si eram in alt oras, cam 50 de lei am dat.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca e original 50-250 lei daca e de la altex/eMAG etc 20-100 lei (depinde de calitate si putere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dat, am imprumutat un incarcator de la cineva si nu i l-am mai dat inapoi.

| rapandula a răspuns:

Nu inteleg ce faceti voi de le stricati ca eu n-am reusit nici macar unul. Il am pe asta original al telefonului de 3 ani. Dar daca ar fi sa mi se strice clar as investi in ceva original si puternic de cateva sute de lei.

| WonderGirl7 a răspuns:

Maxim 50 60

| asuari a răspuns:

Depinde; sincer eu când trebuie sa îmi iau un încărcător pentru telefon mereu îmi achiziționez unul original. Tin mult și plus că nu vreau să îmi stric bateria.