| anonim_4396 a întrebat:

Caut publisher pentru site-ul GliaRomana.Ro (relatie de durata)

De preferabil o persoana care a mai avut un blog si o varsta peste 18 ani.

Articolele vor trebui copiate si postate cu unele modificari, pretul este de 10 bani per articol copiat.
Daca site-ul va incepe sa genereze bani, v-om face un contract la un notariat, si voi asigura un salariu.
Acum suntem o echipa de 3 webmasteri.

Accept doar oameni seriosi, pentru ca vreau sa fie o relatie de durata.
Lasati mesaj cei interesati! in pagina de contact a site-ului sau pe chat.

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Articole copiate = penalizare de la Google = nu mai ai site cat de curand

Si 10 bani? Pe bune? Nu scoti nici de o Cola din asta!

| bilopart a răspuns:

Vor fi copiate Doar informatiile de baza