| anonim_4396 a întrebat:

Caz de maximă urgenţă...N-am mai avut net timp de aproximativ 3 luni şi acum mi s-a blocat mail-ul.Am 88 de mail-uri pe care vreau să le citesc, dar îmi dă eroare când vrea să deschid mail-ul din Messenger.Mai pot să fac ceva, să-mi iau mail-ul înapoi?

3 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

E foarte posibil ca mailul tau din messenger sa fie deschis cu internet explorer, dar mai exista si alte browsere de internet precum mozilla firefox sau google chrome.

poti deschide mailul tau de yahoo cu firefox sau chrome, asta daca le ai instalate.

daca ai una din ele, trebuie sa intri doar aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym si apoi te loghezi (id mess+parola)

| Lucian4 a răspuns:

Stai linistita. emailurile nu dispar, le vei citi. reinstaleaza messengerul in calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit acelasi lucru, nu trebuie decat sa-ti resetezi parola