| mafiot1 a întrebat:

Ce alegeti dintre Android, iOS, Windows Phone?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Android este cel mai bun dintre cele mentionate de tine.

5 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Android clar.

Este folosit la cele mai multe smartphone-uri.
iOS este considerat mai bun, dar acum este dupa preferinta, Android-ul il poti modifica dupa placul tau, in iOS exista mai putine modalitati, iar unele aplicatii sunt facute numai pentru Android, apoi sunt facute compatibile si cu iOS sau Windows Phone.

Sugestia mea este ANDROID. powered by Google Inc.

| MariMarik17 a răspuns:

Androidul e cel mai bunwinking

| Paul_Alex_1997_N44B a răspuns:

Android, este cel mai accesibil, cel mai simplu, cel mai bun si cel mai customizabil

| Iordache_Razvan_1990 a răspuns:

Android

| stefi2104 a răspuns:

Pai....Eu sunt un dezvoltator asa ca Androidul ma caracterizeaza. Este sistemul de operare care iti da libertatea de a face orice. IOS este in schimb cel.mai sigur sistem de operare oferindu-ti protectia datelor personale si si mai este usor de utilizat dar majoritatea aplicatiilor de pe store costa. Acelasi lucru ca la IOS este valabil si la Windows Phone doar ca nu este la fel de inovator ca soft-ul celor de la Apple. Daca esti inca la anii descoperirilor iti sugerez sa-ti cumperi un smartphone pe Andorid.Cu placere anticipat