| agent003 a întrebat:

Ce antivirus ati alege: ESET sau Kaspersky? De ce?

15 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Îţi recomand ESET deoarece l-am avut şi eu instalat pe computer multă vreme şi am fost mulţumită de el.

Pa-pa.

| DAnc3 a răspuns:

Bitdefender este declarat oficial cel mai bun antivirus din lume. Daca nu ma crezi scrie pe net "cel mai bun antivirus din lume" eu am licenta si ma scos din multe rahaturi de exemplu odata mi-am bagat un virus in pc si prin virusu ala cineva vroia sa-mi sparga pc-u si m-a scos.PS:E facut de romani big grin Iar daca nu ESET.

| gelu1970 a răspuns:

Niciunul. Ultima data cand am probat antivirusi ESET a fost mintit de aplicatii malitioase. KASPERSKY tot cand l-am probat imi indica faptul ca scaneaza reteaua desi eram desconectat de la internet, adica era abureala. adevarat ca a fost acum catva timp insa eu nu am incredere. ca detectie, sunt destuli de buni. eu as alege intre bitdefender sau norton. bafta

| taken a răspuns:

Eset,pentru ca il folosesc de cativa ani si nu am avut probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mă folosesc de avast de 6 ani deja! e cel mai bun mi se pare... şi mai poţi găsi şi varianta freeware care nu necesită key ci doar refresh! recomand chiar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset nod 32, nu iti da voie pe site-urile infectate. Nici nu se simte, pe cand Kaspersky manaca f multi rami si merge greoi calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu exista un ceai bun antivirus. Unele detecteaza ce altele nu pot.Fiecare cu ale lui.happy

Răspuns utilizator avertizat
| CartofiorDulce a răspuns:

ESET, dar totusi mai bine ai opta pentru AVAST

| mihai22222 a răspuns:

Eu as alege avast mi se pare mai bun

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună.

Eset e mult mai bun decat Kaspersky. Când am avut Kaspersky mi se închidea din 2 în 2 ore PC.ul. Acum aș alege Bitdefender. laughing)

| Karamba a răspuns:

Sincer sa fiu eu zic sa mergi pe Avast, are o interfata foarte buna si este unul dintre cele mai bune antivirusuri.
Bafta!

| MadalinSoare99 a răspuns:

ESET este mult mai bun happy