| WeAreSmart a întrebat:

Eset vs Kaspersky

Răspuns Câştigător
| manumyman a răspuns:

Eset nod32

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Asa si?

| DiamondEyes a răspuns:

In 2012 Kaspersky a fost evaluat ca fiind pe primul loc in clasamentul 1 celor de la AV Comparatives. ESET a fost mai jos pe lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 Antivirusi creati sa iti distruga sistemul de operare laughing

| WeAreSmart explică (pentru anonim_4396):

Cum adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru WeAreSmart):

Spun asta pentru ca stau de cand ma stiu eu fara antivirus instalat si imi merge windowsul marfa chiar daca downloadez tot felul de programe
am incercat de cateva ori sa imi instalez diferiti antivirusi care imediat cum ii instalam mi se misca sistemul de 3 ori mai prost si in + imi apareau troiani peste totlaughing, antivirusul indiferent de cine la creat ghici ce facea? stergea fisiere din windows astfel incat sa imi mearga o mie de ani chiar daca pana atunci mersese sitemul foarte bine si fara erori laughing
antivirusul este mai rau decat virusul
deci am sa incerc inca odata in viitor, voi astepta un an fara antivirus si dupa un an voi instala kaspersky, avg sau nod ca sa vad cat rezista windowsul fara sa fie sters laughing

| MiculFaraon a răspuns:

Kaspersky si normal este pe primul loc in topul antivirusurilor. Pa-pa.

| xBro a răspuns:

Nod 32

| WeAreSmart explică (pentru xBro):

Asa cerd si eu, imi voi pune Eset Smart Security 6, abia astept versiunea 7 happy
poate va avea o interfata mai draguta happy si am citit ca va avea o protectie mult mai buna impotriva virusilor happy

Întrebări similare