| maradona10 a întrebat:

Ce antivirus este cel mai bun in mod special pentru internet security pana acum am avut eset kasperski si panda.Panda ii slabut kasperski ii bun si eset la fel.Iar acum as vrea sa descarc unul de pe net sa nu mai cumpar (30 euro ) dar cele de pe net gratuite sunt la fel de bune ca cele originale ce puncte slabe au?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incearca Avast Mac Security 2015 11.3 -free si se afla in locul 1 in topul testarilor antivirusi din luna decembrie 2015! Vezi la www.av-test.org

| BuffaloSoldier a răspuns:

Eu folosesc de ani buni Norton. Pot spune ca este un antivirus genial.Nu mai am probleme de cand l-am luat. Securitate 100%winking Funda?