| CatalinaAndreea04 a întrebat:

Ce antivirus este mai bun:Microsoft security essenssial(nu stiu daca am scris bine),Avira, Eset sau Bitdefender?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Karsepsky este cel mai bun din lume la ora actuala urmat de bifdifender, avira, nod 32, avast etc ce pc ai?

5 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Nici unu nu e destul de bun dar ce ti trebuie antivirus ai pe pc cine stie ce date pe care nu vrei sa le pierzi? ai firma si nu mai vezi angajatii? sa fim seriosi antivirusul e bun pentru firme daca am virusi formatez si instalez alt windows nu mi trebuie antivirus nu folosesc si nu am virusi deloc pe pc

| vladv26 a răspuns:

Avast e ff bun

| CatalinaAndreea04 explică:

Vreau pentru tableta.