| anonim_4396 a întrebat:

Ce antivirus gratuit imi recomandati Avast sau Bitdefender?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bitdefender nu este gratuit. Versiunea aia gratuită este un rahat. Am avut și eu Avast și nu mi-a plăcut deloc, mă refer la varianta gratuită, poate cea care se cumpără este mult mai eficientă. Îmi mergea greu pc-ul și alte chestii. De când am pus Bitdefender eu unul n-am mai avut probleme cu pc-ul.

| NAT0 a răspuns:

Ăăăă, eu nu folosesc antivirus că mă încurcă și îmi mănâncă din resurse însă am folosit și mi-a lăsat o impresie plăcută fiind și gratuit „Microsoft Security Essentials".

| Perversul69 a răspuns:

Avast!

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Pentru calculator Îți recomand avast iar pentru telefon bitdefender-ul.

| tiberiu009 a răspuns:

Avast e foarte eficient pentru ca iti detecteza virusii si ii sterge imediat, te protejeaza si pe net. Am avut si bitdefender dar iti recomand cu incredere avast.

| AndreiDesire a răspuns:

Incearcale pe amandoua si vezi care iti place mai mult deoarece nu prea difera calitatea mai deloc. Daca vrei sa cumperi licenta pe viitor ia de la Norton ei sunt extraordinari. Bafta si sarbatori fericite.

| AndreiDesire a răspuns:

Ascultama pe mine am experienta lucrez ca programator de ales alegi ce vrei tu nivelul de securitate e acelasi. Bafta sarbatori fericite.

| 140iuli703 a răspuns:

Avast cu siguranță