| dakrismak a întrebat:

Hello. pe un pc, ce antivirus recomandati avast sau bitdefender? care e mai bun si mai puternic? eu folosesc acum bitdefender 2011 si mi-as baga avastul, dar nu stiu cat de eficient e. am windows 7

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nici unul din ele nu e bun. Ala care ti le-a recomandat habar nu are de pc, si ti le-a recomandat fara sa se informeze.
La ora actuala, avira antivirus este cel mai bun si detecteaza virusii cel mai repede. Eu l-am avut foarte mult timp, acum l-am dezinstalat, ca mi-au expirat zilele de proba., dar o sa-l instalez limita. Eu asta ti-l recomand.
funda?

| ionutz0116 a răspuns:

Cel mai bun este avast.Eu pe acesta il am si merge destul de bine, nu ingreuneaza deloc calculatorul

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Mai eu acum nu stiu care e mai bun da eu vreau sa zic ca am windows xp si avastul imi mrg perfect:X:* adica ma protejeaza superwinking
si stiu si foarte multe persoane care au windows 7 si folosesc ca antivirus avastulbig grin
deci iti recomand avastulwinking
daca mrg poate imi dai si mie o funditawinking:X:*big grinhappy

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu zic Nod32 laughing
Si eu am tot windows 7 si am Nod32 big grin

| Jonas_1797 a răspuns:

Iti recomand un karspersky sau avira antivirus.