| JusTPauL a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati sa pot scoate virusii din pc, am incercat deja nod32.

8 răspunsuri:
| פרנקו a răspuns:

Dupa mine cel mai bun este Bitdefender poti cere o licenta de pe pagina lor de facbook pentru 3 luni free. Poate te intereseaza articolul asta http://www.fib.im/......e-secunde/

| taken a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare.
Daca totusi vrei sa mai incerci o devirusare dezactiveaza intai system restore. Poate de asta nu poate sa-i stearga eset nod 32.Eu folosesc acest antivirus de mult timp si sunt foarte multumit.
Poate ca nu ai virusi.
Reinstaleaza Windows-ul apoi dupa ce instalezi driver-ele si programele mai importante pe care stii ca le folosesti faci un backup la partitia C cu Acronis True Image.In cazul unor probleme in 15 minute ai totul ca nou.

| JusTPauL explică (pentru taken):

O sa tin cont de treaba cu backup-ul dar momentan nu am windowns sa reinstalez.

| Niiiicu a răspuns:

Windows defender pe care il cauti il run

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si cu Dr. Web CureIt. E puternic.

| vladsimpaticu234 a răspuns:

AVG 2013
Bitdefender
Kasperski

| toxicany a răspuns:

Incearca Avira