| alinutz120 a întrebat:

Ce aparat DSLR foto mi-ati recomanda? Ceva ce face si poze bune, filmeaza bine cu culori vii (FULL HD 1080p), si este la un pret bun (pana la 3000 de RON). Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Un aparat foto EXCELENT pe care ti-l recomand este Nikon D5300, este nou aparut are 24, 3 Mpx...
In Romania costa 4.000 - 4.200 lei dar linkul pe care ti-l dau, link de unde mi-am achizitionat si eu e cu 1.400 de lei mai ieftin. Uite aici https://www.eglobalcentral.eu/......ck-en.html
Daca ai nevoie de suport la cumparare iti stau la dispozitie cu raspunsuri.

Ciao!

| alinutz120 explică (pentru neluL):

Multumesc mult! Funda!

| neluL a răspuns (pentru alinutz120):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D9B8SBBBM/ eu am asa ceva si sunt multumit;)