| XxDenyzaxX a întrebat:

Ce as putea face daca am pierdut garantia si toate actele de la telefonul meu mobil, sunt pe abonament la Vodafone si vreau sa merg sa imi duc telu la reparat dar nu stiu ce sa fac deoarece nu mai am actele... si cutia am aruncat-ocrying. Am auzit ca au la Vodafone inca niste copii si trebuie sa mai completez ceva, e adevarat?. Odata iar nu mi-a mai mers un telefon si l-am bagat in frigider, iar dupa 10 minute l-am scos si a mers oare as putea sa fac si cu asta?
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fara acte nu cred ca poti rezolva ceva si faza cu frigiderul inca nu am auzit-o pana acum dar daca crezi ca ar functiona incearca...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la magazinul de unde l-ai luat si solicita copii de pe acte. Numai bine!

| miry12 a răspuns:

Incearca sa ii explici domanei/domnuli de la retea si poate cu un noroc mic vei scapa!