| Amelia94 a întrebat:

Ce ati alege intre Sony si Olympus, in materie de camere foto? Care este mai buna?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PisyKiss a răspuns:

Eu cred ca Sony

| Mehh a răspuns:

Sincer, as opta pentru Sony.Dar depinde de raportul calitate-pret, daca vrei de aspect, poate de ce ti se da la cumparare(card de 2, 4, 8GB etc., husa, adaptor, USB...)

| LittleGirl00564 a răspuns (pentru Mehh):

Pai da dar Sony este si mai performant este si ieftin (unele aparate )si are si multe gaget-uri.

| Mehh a răspuns (pentru Mehh):

As adauga ca eu am cumparat un Sony chiar ieri, si face poze bune, are multe optiuni, e usor de utilizat: modelul DSC S5000 cu 400de le(4 milionebig grin-ma rog, 399 de lei) si l-am primit cu USB, baterie, incarcator de baterie, husa, card de 2GB. Depinde de bugetul tau, insa mi se pare intr-adevar mai bun Sony.

| Mehh a răspuns (pentru LittleGirl00564):

Stiu, insa poate gaseste o reducere la un aparat chiar foarte bun de la Olympus, care ar fi mai bun decat un Sony.Dar oricum am zis ca Sonywinking

| LittleGirl00564 a răspuns (pentru Mehh):

Ai dreptate!

| LittleGirl00564 a răspuns:

Sony este cea mai buna bineinteles dupa Samsung! FUNDA?

| FilipPetru a răspuns:

Sony

| romanu22 a răspuns:

Sony.

| BluePage a răspuns:

Sony