| katherine585 a întrebat:

Ce ati alege laptop sau tableta?
Nu stiu ce sa aleg dintre cele doua, pentru youtube, filme, net in general. Fara jocuri.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Laptop.Nu exista comparatie intre ele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptop absolut, nici nu poti sa le compari

| SimionAlexandru a răspuns:

As alege un laptop, de marime medie happy E mult mai bun, si pentru calatorii. Depinde de dorinta fiecaruia. Eu de exemplu, il folosesc si la scris. Si laptop, cu geanta, mi se pare mai confortabil, decat o tableta.Un laptop are performante mai bune

| diana2513 a răspuns:

Eu una as alege tableta.Le am pe amndoua, dar tableta este mai portabila si nu iti trebuie o geanta la fel de mare ca la laptop.
Acum depinde de cat de usor poti sa o folosesti.
Sper ca te-am ajutat. happy