| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati prefera,un Samsung Galaxy S2,Nokia Lumia 900,HTC Titan 2 sau Iphone 4S?argumentati de ce!

12 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Samsung Galaxy S2

| loveusa a răspuns:

Vodafone 555 blue

| loveusa a răspuns:

Vodafone 455 Vodafone 555 blue

| Lupan7 a răspuns:

Eu de exemplu as prefera iPhone 4S. Pentruca are mai multa memorie, si este mai performant.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru megamind03):

Corect!big grin
Chiar azi zicea unu ca toata gama Samsung e copiata dupa iphone...si i-am zis, chiar daca ar fi copiata e facuta mult mai bine decat Iphone-ul!

| IAMKENNETH a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti recomand Galaxy S2. Eu am, si sunt foarte incantat de el. Merge foarte usor, are memorie mare. Scapatul pe jos a telefonului, la mine e de domeniul trecutului. Iarna aceasta l-am scapat in zapada (vreo 20cm) si cand l-am luat, nu avea nimic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toți pasionații de smartphone-uri po vizita blogul:
http://mobilesbook.wordpress.com/

| 1Bogdan7 a răspuns:

Nokia Lumia 900! E un telefon incredibil si e mai presus decat toate fiindca are Windows Phone.

| scx a răspuns:

Frate eu as prefera Samsung GalaxyS2 pentru ca:in primul rand e telefonul anului laughing in al doilea are tata galaxy 1 si e super imi imaginez cum e 2...si in al treilea rand am vazut un filmulet pe net 2 bogatasi aveau iphone 4 si un sams. le-au aruncat de beton iphonu s-a spart din prima ecranu la el iar la sams. abia a 3-a oara sa zgariatwinking